Përleshje mes të rinjve në Mitrovicë, një lëndohet dhe dy shoqërohen në Polici

Kronikë e zezë

Përleshje mes të rinjve në Mitrovicë, një lëndohet dhe dy shoqërohen në Polici

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 13:42
Foto

Një përleshje ka ndodhur mes disa të rinjve në sheshin “Mehë Uka” në Mitrovicë.

Nga kjo përleshje një person ka mbetur i lënduar një person.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Ka ndodhur një përleshje pas një mosmarrëveshje, një person ka mbetur i lënduar dhe dy të tjerë janë shoqëruar për intervistim në stacionin policor”, deklaroi Zahiti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat