​Sulmon dhe ia grabit 2 mijë euro, i dyshuari në kërkim - Bota Sot
​Sulmon dhe ia grabit 2 mijë euro, i dyshuari në kërkim

Kronikë e zezë

​Sulmon dhe ia grabit 2 mijë euro, i dyshuari në kërkim

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:02
Ilustrim

Një person ka raportuar se nga një i dyshuar ishte goditur me grushtë dhe pasi i kishte shkaktuar lëndime trupore nga xhepi ia kishte nxjerr kuletën dhe ia kishte grabitur kuletën në të cilën kishte pasur dokumente personale si dhe dymijë euro.

Rasti ka ndodhur dje në Skenderaj. Viktima ka marrë tretman mjekësor në QKMF në Skenderaj. Deri më tani nuk është identifikuar vend ndodhja e të dyshuarit. Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat