Roja i një pallati në ndërtim gjendet i vdekur, bie nga kati i lartë

Kronikë e zezë

Roja i një pallati në ndërtim gjendet i vdekur, bie nga kati i lartë

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 17:28
Foto Ilustrim

Roja e një pallati në ndërtim në rrugën “Ndre Mjeda” në Tiranë është gjetur i vdekur në sheshpushimin e katit të dytë. 50-vjeçari me iniciale N.B. dyshohet se ka rënë nga katet e sipërme.

Sipas Policisë, “më datë 13.08.2020, rreth orës 13:24, në rrugën “Ndre Mjeda”, në një pallat në ndërtim, është gjetur i pajetë në sheshpushimin e katit të dytë, roja i objektit, N.B., rreth 50 vjeç. Dyshohet se mund të ketë rënë nga lartësia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat