Djali sulmon fizikisht nënën e tij në Prishtinë

Kronikë e zezë

Djali sulmon fizikisht nënën e tij në Prishtinë

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 13:50
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person me të meta psikike pasi ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prishtinë 14.08.2020 – 10:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar me të meta psikike, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas trajtimit mjekësor në Qendrën Klinike të Psikiatrisë, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat