Në Gjakovë gjendet pa shenja jete një person afër shtëpisë së tij

Kronikë e zezë

Në Gjakovë gjendet pa shenja jete një person afër shtëpisë së tij

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete afër shtëpisë së tij në fshatin Sopot të Gjakovës.

Sipas raportit të policisë thuhet se mjekët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

“Është raportuar se trupi i viktimës mashkull është gjet afër shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë policore dhe mjekët të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat