Arrestohet një person në Obiliq, kishte vjedhur një biçikletë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Obiliq, kishte vjedhur një biçikletë

Më: 14 maj 2022 Në ora: 08:59
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në Obiliq, me dyshimin se kishte vjedhur një biçikletë.

Rastin në polici e ka lajmëruar ankuesi, pronar i biçikletës.

I arrestuari dyshohet të ketë kryer edhe disa vjedhje të tjera.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat