Dy vëllezër dehen e pastaj rrahen mes vete, përfundojnë në spital e polici

Kronikë e zezë

Dy vëllezër dehen e pastaj rrahen mes vete, përfundojnë në spital e polici

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Dy persona, vëllezër mes vete, kanë përfunduar dje nën prangat e policisë në Graçanicë.

Ata po dyshohen për veprën penale “dhunë në familje”.

Të njëjtit, sipas raportit të policisë janë rrahur mes vete.

Si pasojë e përleshjes fizike të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe u është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat