Arrestohen tre të dyshuar, pasi u rrahën mes veti, njëri nga ata e kanosi me thikë edhe një person tjetër

Kronikë e zezë

Arrestohen tre të dyshuar, pasi u rrahën mes veti, njëri nga ata e kanosi me thikë edhe një person tjetër

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 19:20
Foto ilustrim

Tre të dyshuar janë arrestuar në rrugën “Qamëria” në Pejë, pasi dyshohet se e janë rrahur mes veti, si dhe njëri prej tyre e ka kanosur me thikë një person.

Në njoftimin e policisë thuhet se fillimisht i dyshuari i parë në një lokal e ka kanosur me thikë viktimën, i njëjti më pas është rrahur edhe me dy të dyshuarit tjerë.

Njëri nga të dyshuarit për shkak të lëndimeve trupore ka pranuar tretman mjekësor. Tre të dyshuarit pas intervistimit me urdhër të prokurorit të shtetit janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat