Gruas nga Maqedonia tentojnë t’ia djegin veturën në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gruas nga Maqedonia tentojnë t’ia djegin veturën në Prishtinë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër, shtetase e Maqedonisë së Veriut ka raportuar mbrëmë në Polici se një i panjohur ka tentuar t’ia djeg veturën.

Në raportin e Policisë thuhet se një dëshmitar ka arritur që ta lokalizoj zjarrin.

Në konsultim me prokurorin rasti është iniciuar.

Policia tha se janë duke u zhvilluar hetime intensive.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat