Gjuajnë mjet shpërthyes, ia dëmtojnë veturat dhe lokalin - Bota Sot
Gjuajnë mjet shpërthyes, ia dëmtojnë veturat dhe lokalin

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

Gjuajnë mjet shpërthyes, ia dëmtojnë veturat dhe lokalin

Nga: Bota sot Më: 16 nëntor 2017 Në ora: 10:28
Ilustrim

Disa persona të dyshuar kanë hedhur mjet shpërthyer në një shtëpi dje në Pejë.

Raportohet se nga mjeti shpërthyes, janë dëmtuar dy vetura dhe xhamat e lokalit, pronë e viktimës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore. Nuk raportohet për të lënduar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test