Aksident trafiku në Prilep të Deçanit, një i lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku në Prilep të Deçanit, një i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prilep të Deçanit, një i lënduar

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 17:52
ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Prilep të komunës së Deçanit.

Si pasojë, siç merr vesh media, një person është vetë aksidentuar, me ç’rast ka pësuar edhe lëndime.

Lajmin për  e ka konfirmuar edhe Zyra Rajonale e Policisë në Pejë.

Gjithashtu policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vend ngjarje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera