E mashtroi për rregullim të vizave gjermane, arrestohet - Bota Sot
E mashtroi për rregullim të vizave gjermane, arrestohet

Kronikë e zezë

E mashtroi për rregullim të vizave gjermane, arrestohet

Nga: Bota Sot Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një femër, pasiqë në muajin maj të këtij viti ajo ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 euro para, për t’ia rregulluar një vizë gjermane.

Ngjarja sipas Policisë, ka ndodhur dje në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë. “Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test