Vetura godet shenjën e komunikacionit në Kodër të Trimave - Bota Sot
Vetura godet shenjën e komunikacionit në Kodër të Trimave

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Vetura godet shenjën e komunikacionit në Kodër të Trimave

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 18:17
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur para disa minutash në Lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë.

Në bazë të fotografive që ka Kp nga vendi i ngjarjes shihet vetëm një përfshirë në aksident e cila ka goditur tabelat sinjalizuese në këtë rrugë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe nuk raportohet për të lënduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test