Vjedhin kabllon e fabrikës në Vushtrri

Kronikë e zezë

Vjedhin kabllon e fabrikës në Vushtrri

Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 15:00
Ilustrim

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar në Vushtrri dy të mitur, nën dyshimin se kanë vjedhur një kabllo elektrike nga brendia e rrethojës së një fabrike.

Në raportin 24 orësh dërguar mediave Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur në Rrugën “Viciana” në orën 14:05.

Dy të arrestuarit e mitur i takojnë nacionalitetit shqiptar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat