Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Deçan

Kronikë e zezë

Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Deçan

Nga: Bota sot Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:00
Ilustrim

Në fshatin Carrabreg i Epërm të Deçanit, një person ka raportuar se në shtëpinë e tij persona të panjohur kanë vjedhur në shtëpinë e tij.

“Me 12.02.2018 viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij, me ç’rast kanë vjedhur një shumë të parave dhe një sasi ari në vlerë të përgjithshme rreth 7.500 €”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

 Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat