Zhduket një vajzë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Gjakovë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:25
Ilustrim

Të hënën në Gjakovë, një person ka informuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin, njofton Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat