Zbardhen detaje nga tentimvrasja në lagjen Marigona, 54 vjeçari u plagos nga dhëndri i tij

Kronikë e zezë

Zbardhen detaje nga tentimvrasja në lagjen Marigona, 54 vjeçari u plagos nga dhëndri i tij

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 11:13
ilustrim

Një tentim vrasje ka ndodhur sot, ku një 64 vjeç ka tentuar ta vras 54 vjeçin në lagjen Marigona.

Sipas mediave i plagosuri është Përparim Gojani ndërkaq nga dëshmitarët në vendin e ngjarjes bëhet e ditur se ai është plagosur nga dhëndri i tij.

Ndërkohë , Policia e Kosovës akoma po interviston të dyshuarin.

Rastin e kanë konfirmuar Policia, duke thënë se menjëherë pas informacionit kanë dalur në vendin e ngjarjes me ç’rast kanë arrestuar të dyshuarin dhe kanë konfiskuar armë e plumba.

Sipas Policisë, tentim vrasja ka ndodhur në orën 08:00 në lagjen Marigona në Graçanicë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat