Arrestohet narkomani që rrahu të ëmën

Kronikë e zezë

Arrestohet narkomani që rrahu të ëmën

Nga: B.S Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 10:15
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në qytetin e Prizrenit, i cili ka rrahur të ëmën e tij, e cila gjendej në vendin e punës.

Gjatë kontrollimit të dyshuarit i është gjetur dhe konfiskuar 4.77 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

 Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat