Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë - Bota Sot
Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë

Kronikë e zezë

Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë

Më: 3 mars 2018 Në ora: 13:32
Ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në pikë kalimin kufitar “Qafa e Prushtit”, në Gjakovë, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 19 gram substancë narkotike e llojit Marihuanë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat