Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën 90-vjeçari - Bota Sot
Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën 90-vjeçari

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Banesa përfshihet nga flakët, humb jetën 90-vjeçari

Më: 19 mars 2018 Në ora: 16:57
Ilustrim

Një i moshuar ka humbur jetën si pasojë e flakëve që kanë përfshirë një banesë në Tiranë.

I moshuari me inicialet B.G., 90 vjeç ka qenë në banesën e përfshirë nga flakët në rrugën “Gjergj Legisi” në kryeqytet.

Si pasojë e flakëve dhe të tymit, i moshuari ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe kanë shuar flakët, ndërkohë që shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test