Sulmon gruan rënd, vet ikë në arrati - Bota Sot
Sulmon gruan rënd, vet ikë në arrati

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Sulmon gruan rënd, vet ikë në arrati

Më: 24 prill 2018 Në ora: 10:01
Ilustrim

Një burrë i komunitetit shqiptar ka sulmuar fizikisht gruan e tij duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore. Ngjarja ka ndodhur në Mitrovicë.

Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar ka sulmuar fizikisht bashkëshorten viktimën femër K-Shqiptare.

 Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës, ku sipas mjekëve për momentin gjendja është stabile. Njësitë përkatëse kanë dalë në vendngjarje. I dyshuari gjendet në arrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test