Rrahet një 16 vjeçar në autobus me numër 65B - Bota Sot
Rrahet një 16 vjeçar në autobus me numër 65B

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Rrahet një 16 vjeçar në autobus me numër 65B

Më: 22 maj 2018 Në ora: 19:16

54 vjeçari A.Ç nga fshati Stajkovcë e Shkupit, ka denoncuar se dje rreth orës 18:25 në autobusin 65B është sulmuar djali i tij 16 vjeçar nga tre persona të panjohur.

Kohëve të fundit kanë ndodhur disa incidente gjegjësisht përleshje nëpër autobuse, sidomos në zonat e Hasanbegut dhe Draçevës.Po ndërmeren masa për zbardhje të plotë të rastit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test