I sëmuri mendor hidhet nga pallati në Shkodër, ndodh ajo që nuk pritej! - Bota Sot
I sëmuri mendor hidhet nga pallati në Shkodër, ndodh ajo që nuk pritej!

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

I sëmuri mendor hidhet nga pallati në Shkodër, ndodh ajo që nuk pritej!

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 20:10
Policia e Shtetit

Një person është hedhur këtë pasdite në nga lartësia e një pallati në Shkodër dhe fatmirësisht ka arritur të mbijetojë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Isuf Sokoli dhe hedhja nuk ka qenë e vogël por nga kati i tretë i pallatit. Fjala është për shtetasin me inicialet K.M, 42 vjeçar, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Pavarësisht hedhjes, 42 vjeçari ka arritur të shpëtojë me disa dëmtime në pjesën e kokës.

Njoftimi i policisë

Më datë 14.06.2018 në orën 17:15, jemi njoftuar se në lagjen “Salo Halili” Shkodër, ka rënë nga lartësia e katit të tretë të një pallati shtetasi K. M. 42 vjeç, banues në lagjen “Ahmet Haxhija, Shkodër, i cili vuan me probleme mendore.

Si pasoje e rënies, ka pësuar dëmtime në pjesën e kokës, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë, dhe grupi hetimor ku po kryhen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test