Makinat bëhen copash, 5 persona plagosen rëndë - Bota Sot
Makinat bëhen copash, 5 persona plagosen rëndë

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Makinat bëhen copash, 5 persona plagosen rëndë

Më: 24 qershor 2018 Në ora: 20:50
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Rrenc të Shkodrës, ku 5 persona kanë mbetur të plagosur rëndë.

Dy makina janë përplasur ashpër mes tyre dhe të gjithë personat në brendësi të mjeteve janë dëmtuar rëndë.

Fotoja e mëposhtme tregon më së miri që aksidenti ka qenë i fortë, ndërsa makinat janë shformuar. Flitet deri më tani për 5 persona të plagosur rëndë. Aktualisht policia ka nisur verifikimet dhe hetimet, ndërsa të dëmtuarit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test