Aksident i rëndë, makina merr zvarrë babë e bir... fëmija vetëm 10 vjeç - Bota Sot
Aksident i rëndë, makina merr zvarrë babë e bir... fëmija vetëm 10 vjeç

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Aksident i rëndë, makina merr zvarrë babë e bir... fëmija vetëm 10 vjeç

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 22:24
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka këtë mbrëmje të së premtes në zonën e Ujit të Ftohtë në qytetin e Vlorës, ku dy persona janë plagosur.

Një makinë e tipit Benz e drejtuar nga shtetasi Nikola. M, ka goditur dy kalimtarë, një burrë i identifikuar me inicialet G.B 50 vjeç dhe një fëmijë i mitur, i identifikuar si shtetasi R.B, 10 vjeçar.

Dy të aksidentuarit, me shumë gjasa babë e bir janë transportuar menjëherë në spital. Fatmirësisht gjëndja e tyre shëndetësore është stable dhe ata ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga policia për kryerjen e procedurave ligjore të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test