Plasin “shkopinjtë” në Durrës e Sarandë, regjistrohen dy sherre masive - Bota Sot
Plasin “shkopinjtë” në Durrës e Sarandë, regjistrohen dy sherre masive

Kronikë e zezë

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Plasin “shkopinjtë” në Durrës e Sarandë, regjistrohen dy sherre masive

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 11:49
Pamje nga videoja

Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Sarandës ka ndodhur një sherr masiv me sende të forta dhe shkopinj druri, ku janë përfshirë disa persona.

Si pasojë, një person mbeti i plagosur, ndërsa pesë të tjerë u shoqëruan nga policia. Ende nuk dihen arsyet e këtij sherri dhe pritet një njoftim zyrtar nga Blutë e Sarandës.

Ndërkohë, një tjetër situatë e ngjashme është regjistruar në Durrës gjatë mbrëmjes, ku ka pasur përplasje me mjete të forta. Turistët i kanë zgjidhur problemet me shkopinj dhe grushte dhe arsyeja ka qenë banale, pasi bëhet fjalë për një sherr të lindur për çështje makinash.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test