Pengon komunikacionin dhe policët në Pejë - Bota Sot
Pengon komunikacionin dhe policët në Pejë

Kronikë e zezë

E hënë, 12 nëntor 2018

Pengon komunikacionin dhe policët në Pejë

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 13:32
Ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti me veturë, nuk i është bindur urdhrave të zyrtarëve policor për të larguar veturën pasi që ishte pengesë për rrjedhë normale të komunikacionit.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test