Zhduket një person në Mitrovicë - Bota Sot
Zhduket një person në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Mitrovicë

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 13:08
Mitrovicë

Një person në Mitrovicë ka raportuar në polici për djalin e tij të zhdukur.

Në raportin e policisë thuhet se viktima ka dal nga shtëpia me 13 shtator dhe nuk dihet asgjë për vendodhjen e tij.

Rasti po vazhdon të hetohet nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...