Gjendet një person i vdekur në bjeshkët e Rugovës - Bota Sot
Gjendet një person i vdekur në bjeshkët e Rugovës

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Gjendet një person i vdekur në bjeshkët e Rugovës

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 10:51
Malaj

Në fshatin Malaj në bjeshkët e Rugovës është gjetur pa shenja jetë një person.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Në vendngjarje ka dalë njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore.

Me vendim të prokurori trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test