Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 15:49
Pamje nga aksidenti

Rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë më saktësisht në fshatin Sibovc, ka ndodhur një aksident ku kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një veturë e llojit Pick-UP, me ç’rast ka mbetur i lënduar një person.

I lenduari është dërguar në QKUK për të marrë trajtim mjekësor.

Lajmin e ka e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...