Plagoset me armë zjarri një person në Istog - Bota Sot
Plagoset me armë zjarri një person në Istog

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Plagoset me armë zjarri një person në Istog

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 15:48
Foto

Një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Muzhevinë të Istogut.

Me këtë rast policia ka arrestuar dy persona, pasi njëri prej tyre për motive ende të panjohura e ka qëlluar me armë zjarri viktimin, njofton PK, 

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që njëri prej tyre për motive të panjohura e ka qëlluar me armë zjarri viktimën mashkull K/Shqiptar, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore në këmbë dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Si provë materiale është konfiskuar një pistoletë me 7 fishekë. Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test