Nën kërcënimin e armëve plaçkiten cigare dhe 160 euro - Bota Sot
Nën kërcënimin e armëve plaçkiten cigare dhe 160 euro

Kronikë e zezë

Nën kërcënimin e armëve plaçkiten cigare dhe 160 euro

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 11:19
Foto ilustrim

Një person nga Suhareka ka raportuar në Polici se dje pasdite derisa ishte duke punuar në lokalin e tij, tre persona të maskuar e kanë sulmuar fizikisht dhe nën kërcënim të armës ia kanë grabitur 160 euro dhe një sasi të cigareve.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...