Mbushin veturën derivate me para fals - Bota Sot
Mbushin veturën derivate me para fals

Kronikë e zezë

Mbushin veturën derivate me para fals

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në Prilep të Deçanit tre persona pasi që të njëjtit kanë mbushur veturën me derivate dhe kanë paguar me një kartëmonedhë prej 20 euro, e cila dyshohet se është e falsifikuar.

Gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe konfiskuar disa kartëmonedha të falsifikuara. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...