Kërcënon nënën e saj, pastaj sulmon edhe zyrtarët policorë - Bota Sot
Kërcënon nënën e saj, pastaj sulmon edhe zyrtarët policorë

Kronikë e zezë

Kërcënon nënën e saj, pastaj sulmon edhe zyrtarët policorë

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar dje, pasi e njëjta ka kanosur nënën e saj, dhe më pas ka sulmuar edhe zyrtarët policor në Mitrovicë.

Njëri nga zyrtarët ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor, njofton PK.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare,  pasi që e njëjta pasi kishte kanosur nënën e saj, e njëjta ka sulmuar  edhe zyrtarët policor në vendin e ngjarjes. Njëri nga zyrtarët ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...