Përfshihet nga flakët banesa në Kukës

Kukësi

Përfshihet nga flakët banesa në Kukës

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 09:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Një banesë është përfshirë nga flakët në Kukës.

Ngjarja ka ndodhr në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shurjen e flakëve.

Ende nuk dihen detaje.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat