Vogëlushja tallet me veshjet e të famshmeve - Bota Sot
Vogëlushja tallet me veshjet e të famshmeve

Life style

Vogëlushja tallet me veshjet e të famshmeve

Më: 23 prill 2019 Në ora: 13:56
Foto

Femrat e spektaklit mund t’i  lejojnë vetes gjithçka për sa i takon veshjes. Disa aktore dhe këngëtare ndonjëherë prezantohen në ngjarje publike me veshje vërtet ekstreme, deri në kufijtë e talljes.

Të njëjtën gjë mendon edhe vogëlushja Riley, 9 vjeçe e cila nuk humb rast që të tallet me aktoret dhe këngëtaret e famshme. Për më tepër hidhini një sy galerisë së fotove, ku 9-vjeçarja argëtohet me shijen e femrave të famshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...