Mjaft u lodhët, zbardhni dhëmbët për 2 minuta - Bota Sot
Mjaft u lodhët, zbardhni dhëmbët për 2 minuta

Life style

Mjaft u lodhët, zbardhni dhëmbët për 2 minuta

Më: 13 maj 2019 Në ora: 21:57
Ilustrim

Jepini fund shpenzimeve të shumta për të zbardhur dhëmbët, pasi do iu sugjerojmë diçka më të thjeshtë.

Produktet i keni në kuzhinën tuaj. Ju duken vetëm sodë buke dhe lëng limoni, pork y i fundit duhet përdorur me kujdes.

Ne do të rekomandojmë këtë vetëm për raste të veçanta, sikundër janë takimet me një djalë apo vajzë.

Gjithashtu, sigurohuni që mos të pastroni dhëmbët për 30 minuta pasi t’i zbardhni.

Mjafton të përzieni këto dy produkte dhe të bëni një larje normale me furçë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...