Samsung lëshon Galaxy Note 20 Ultra në faqen e vet - Bota Sot
Samsung lëshon Galaxy Note 20 Ultra në faqen e vet

Mobile

Samsung lëshon Galaxy Note 20 Ultra në faqen e vet

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 15:00
Galaxy Note 20 Ultra

Në një faqe zyrtare Samsung, pamjet me rezolucion të lartë të supozuar Galaxy Note 20 Ultra u shfaqën të mërkurën.

Telefonat e mençur shpesh zbulohen ditë ose javë para prezantimit të tyre zyrtar. Por në rastin e Galaxy Note 20 Ultra, vetë grupi tani duhet të jetë burimi i një rrjedhje të bujshme. Për një kohë të shkurtër, fotografitë me rezolucion të lartë u shfaqën në faqen zyrtare të Samsung në Rusi.

Galaxy Note 20 Ultra në bakër

 

Imazhet dhe paraqitjet, të cilat gjithashtu janë postuar në Twitter, tregojnë një telefon inteligjent të papublikuar më parë. Telefoni është shumë i hollë, i cili është pak i rrumbullakosur në anët e tij, ka një modul me një aparat fotografik, blic dhe sensor të trefishtë.

Përveç kësaj, imazhet përputhen me foto të kapakëve mbrojtës që kanë dalë tashmë.

Kohët e fundit, Samsung Leaker, gjithashtu raportoi që Note 20 Ultra do të jetë në dispozicion në një version me ngjyrë bakri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat