Vogëlushi që shkrin zemrat, ja çfarë do të thotë të jesh tifioz i futbollit - Bota Sot
Vogëlushi që shkrin zemrat, ja çfarë do të thotë të jesh tifioz i futbollit

Ndryshe

Vogëlushi që shkrin zemrat, ja çfarë do të thotë të jesh tifioz i futbollit

Më: 12 janar 2019 Në ora: 07:46
Pamje nga video

Një vogëlush që mendohet të jetë trevjeçar, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në media sociale.

Derisa ia po ndiqte një ndeshje futbolli bashkë me babain e tij, ajo çfarë befasoi të gjithë është dashuria e tij e jashtëzakonshme për lojtarët në momentin kur shënohet gol.

Ndonëse duket e pabesueshme, ky mund të jetë njëri nga tifozët më të ëmbël dhe më të zjarrtë që ka futbolli!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...