E bënë gati për ta varrosur por ndodh mrekullia - Bota Sot
E bënë gati për ta varrosur por ndodh mrekullia

Ndryshe

E bënë gati për ta varrosur por ndodh mrekullia

Më: 5 shkurt 2019 Në ora: 06:26
Foto ilustrim

Mario Lo Conte është kthyer në kryefjalën e mediave, pasi me të ka ndodhur diçka që rrallë herë ndodh.

Për të ishte bërë çdo gjë gati për ta përcjellë në banesën e fundit, por  pensionisti italian 74-vjeçar i habiti të gjithë pasi u "kthye nga vdekja".

Ai ishte shtruar në spital në gjendje të rëndë dhe mjekët kishin deklaruar se çdo gjë për të kishte marrë fund.

Por i moshuari hapi sytë dhe familjarët e tij shprehen se me të ka ndodhur një mrekulli. I moshuari ka thënë për mediat:

"Po më telefonojnë shumë njerëz dhe më pyesin si jam. Por unë nuk kujtoj asgjë. Ishte besimi ai që më shpëtoi."

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...