Kur të kalon vdekja para syve - Bota Sot
Kur të kalon vdekja para syve

Ndryshe

Kur të kalon vdekja para syve

Më: 3 mars 2019 Në ora: 11:47
Pamje nga videoja

Padyshim që ky fëmijë është shumë me fat. Përpjekja e tij për të kaluar në rrugë me vrap për pak nuk u kthye në tragjedi.

Ishte një lëvizje e shpejtë e shoferit të makinës në momentin e fundit që i shpëtoi jetën të miturit.

Incidenti ndodhi në një rrugë në qytetin Kurchaloy të Çeçenisë, rreth 45 km në lindje të Grozny.

Në video shihet djali i vogël që hyn në rrugë dhe tenton ta kalojë me vrap. Por në atë moment vjen një makinë me shpejtësi që për pak sekonda i mori jetën.

Kur djali ktheu kokën ‘vdekja i kaloi para syve’. Ishte shoferi automjetit që shmangi përplasjen me vogëlushin duke devijuar makinën vetëm pak milimetra larg fëmijës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...