Një grua takon vëllain e saj pas 24 vjetësh, reagimi emocionon - Bota Sot
Një grua takon vëllain e saj pas 24 vjetësh, reagimi emocionon

Ndryshe

Një grua takon vëllain e saj pas 24 vjetësh, reagimi emocionon

Më: 8 prill 2019 Në ora: 16:39
Pamje nga video

Gjithkush sot është plot angazhime dhe punë, dhe shumë herë ju nuk mund të gjeni kohë për t’i kushtuar familjes suaj.

Kjo grua e di saktësisht se çfarë do të thotë kjo gjë.

Ajo jetoi për vite me radhë pa e parë vëllain e saj, për shkak të jetës së saj të zënë, të dy kaluan rreth 24 vjet pa parë njëri-tjetrin.

Por kur një ditë vëllai vendos të vizitojë motrën e tij, gruaja përjeton surprizën më të bukur në botë dhe padyshim reagimi I saj do ju emocionojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...