Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe - Bota Sot
Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe

Ndryshe

Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 11:38
Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe

Gjarpri u zbulua në Teksas dhe fotografitë e tij u publikuan online, të cilat e shfaqin gjarprin me shenja interesante në trup që duket sikur ka syze dhe mustaqe

Së bashku me fotografitë e publikuara ishte edhe përshkrimi: “A keni parë ndonjëherë gjarpër me syze dielli?”.

Mund të jetë e vështirë të besohet se kjo nuk është punë e Photoshop, por me të vërtetë nuk është. Ky gjarpër lindi me të vërtetë me syze dhe mustaqe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat