Ky është njeriu që nuk i pastroj e as nuk i preu flokët për 40 vite - Bota Sot
Ky është njeriu që nuk i pastroj e as nuk i preu flokët për 40 vite

Ndryshe

Ky është njeriu që nuk i pastroj e as nuk i preu flokët për 40 vite

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:25
Sakal Dev Tuddi

Shtetasi nga India, Sakal Dev Tuddi,63 vjeç nuk ka prerë e as pastruar flokët e tij për 40 vite rresht.

Gjyshi nga shteti Bihar i Indisë tregon se ai kishte parë një ëndërr në të cilën sipas tij Zoti i kishte thënë atij që mos ti pres kurrë më, shkruan Daily Mail.

Fqinjët e Dev Tuddi e respektojnë shumë madje e trajtojnë sikurse të ishte njeri i shenjtë.

Image

Njerëz të ndryshëm kanë vizituar dhe fotografuar Tuddin i cili i pret me humor të gjithë ata që shkojnë ta vizitojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...