Nën ndikimin e alkoolit turistja heq të gjitha rrobat e hidhet në lum! - Bota Sot
Nën ndikimin e alkoolit turistja heq të gjitha rrobat e hidhet në lum!

Ndryshe

Nën ndikimin e alkoolit turistja heq të gjitha rrobat e hidhet në lum!

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:39
Pamje nga videoja

Një turiste braziliane ka habitur të gjithë me veprimet e saj.

E njëjta ka shokuar të gjithë njerëzit përreth të cilët filmuan menjëherë gjithë ngjarjen.

E reja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, shihet teksa heq xhinset dhe tërësisht nudo hidhet në ujërat e lumit nga një lartësi e konsiderueshme.

Në një tjetër pamje nga vendi i ngjarjes, brunja shfaqet teksa arrin në brigjet e lumit shëndosh e mirë. Të njoftuar mbi veprimet e turistes, në vendngjarje mbërritën edhe autoritetet policore, të cilët nuk arritën ta shoqëronin.

 Patrullat kërkuan njerëzit e përfshirë në incident, por pa rezultat. “Daily Star” citon mediat lokale, sipas të cilave turistja braziliane kishte konsumuar alkool para se të hidhej në lumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...