Vozitje e mrekullueshme nga gruaja që harroi për të marrë benzinë dhe u kthye mbrapa 200m

Ndryshe

Vozitje e mrekullueshme nga gruaja që harroi për të marrë benzinë dhe u kthye mbrapa 200m

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 11:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kur merr rrugë të largët gjithmonë ke nevojë për tu ndalur në pompa për tu furnizuar me karburant.

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kishte harruar për tu ndalur dhe u desh të kthehej mbrapa.

Ajo bëri 200m rrugë me një vozitje të mrekullueshme për tu kthyer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat