Vozitje e mrekullueshme nga gruaja që harroi për të marrë benzinë dhe u kthye mbrapa 200m - Bota Sot
Vozitje e mrekullueshme nga gruaja që harroi për të marrë benzinë dhe u kthye mbrapa 200m

Ndryshe

Vozitje e mrekullueshme nga gruaja që harroi për të marrë benzinë dhe u kthye mbrapa 200m

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 11:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kur merr rrugë të largët gjithmonë ke nevojë për tu ndalur në pompa për tu furnizuar me karburant.

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kishte harruar për tu ndalur dhe u desh të kthehej mbrapa.

Ajo bëri 200m rrugë me një vozitje të mrekullueshme për tu kthyer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...