Tifozi bie nga tribuna 13 metra e lartë, rrezikon jetën e vet dhe tifozës 13 vjeçare - Bota Sot
Tifozi bie nga tribuna 13 metra e lartë, rrezikon jetën e vet dhe tifozës 13 vjeçare

Ndryshe

Tifozi bie nga tribuna 13 metra e lartë, rrezikon jetën e vet dhe tifozës 13 vjeçare

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 20:47
Pamje nga video

Një tifoz brazilian ka rrezikuar të humb jetën gjatë kohës që po përcillte nga afër ndeshjen e skuadrës së zemrës.

Lago del Melo Rios, 23 vjeçar ka rënë nga tribuna e lartë 13 metra, duke rrezikuar që të humb jetën e tij.

Tifozi ka rënë mbi një vajzë 13 vjeçare, të cilës gjithashtu ia ka rrezikuar jetën, por për fatin e mirë, të dy kanë shpëtuar.

Tinejxherja  pësoi lëndime trupore, por ajo u dërgua shpejtë në spital dhe i shpëtoi rrezikut.

Më poshtë ua përcjellim videon [Dailymail] kur tifozi bie nga 13 metra lartësi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...