Gjimnastja e vogël, surprizon me mbylljen perfekte

Ndryshe

Gjimnastja e vogël, surprizon me mbylljen perfekte

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 16:27
Pamje nga video

Një pamje e adhurueshme dhe një veprim të cilin vetëm një fëmijë mund ta bëjë.

Pavarësisht se vogëlushja që shihni në videon më poshtë gjatë kërcimit ra keq, reagimi është mbresëlënës.

Vajza nga Denver, në Colorado, SHBA, përfundoi me fytyrë në tapet, gjatë leksioneve të gjimnastikës.

Por pozicioni i saj final mori pikët maksimale.

Pamjet u përhapën me shpejtësi në rrjetet sociale, për shkak të reagimit të menjëhershëm të vogëlushes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat