Ja si e surprizon nutricionistja e famshme Diola Dosti, diplomatin dhe studiuesin Glevin Dervishi - Bota Sot
Ja si e surprizon nutricionistja e famshme Diola Dosti, diplomatin dhe studiuesin Glevin Dervishi

Ndryshe

Ja si e surprizon nutricionistja e famshme Diola Dosti, diplomatin dhe studiuesin Glevin Dervishi

Nga: N.Sh Më: 20 shtator 2019 Në ora: 13:31
Diola Dosti-Baftiu dhe Glevin Dervishi

Me rastin e mbrojtjes së doktoraturës së mikut të saj të vjetër, diplomatit Glevin Dervishi, nutricionistja e njohur shqiptare Diola Dosti, ka vendosur t’a surprizojë me këngëtaren e tij të preferuar, Gilin, e cila bëri një urim krejt special për të.

‘Glevin Dervishi, urime doktoratura! Jetë të gjatë e të lumtur familjare!,- uron Gili në videon e saj speciale për të.

Dhe ne i urojmë shumë suksese Glevinit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...