Vajza 18 muajshe kafshohet nga qeni i shtëpisë, familja: “Nuk e lëshonte donte t’a kafshonte prapë” - Bota Sot
Vajza 18 muajshe kafshohet nga qeni i shtëpisë, familja: “Nuk e lëshonte donte t’a kafshonte prapë”

Ndryshe

Vajza 18 muajshe kafshohet nga qeni i shtëpisë, familja: “Nuk e lëshonte donte t’a kafshonte prapë”

Më: 24 shtator 2019 Në ora: 07:52
Olivia

Olivia, vetëm 18 muajshe është kafshuar në fytyrë nga qeni i familjes të cilin kishin vetëm pak muaj që e kishin marrë.

Vogëlushja ishte duke luajtur me qenin, në momentin që ai është kthyer dhe e ka kafshuar në pjesën e veshit duke ja këputur atë.

Britany, mamaja 23 vjeçare e vajzës, e cila ishte dhe shtatzanë në kohën e su.lmit, ka arritur ta largojë qenin nga Olivia, pasi ky i fundit nuk i lëshonte dhëmbët dhe donte ta kafshonte sërish në fytyrë.

Olivia e vogël do të bëjë një kirurgji plastike rinovuese, për pjesën e veshit që i mungon.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...